GRUPA VOX 

GRUPA VOX to jeden z europejskich liderów w produkcji stylowych i nowoczesnych mebli. Firma posiada salony w wielu krajach na świecie oraz prowadzi sprzedaż online za pośrednictwem swojego sklepu internetowego. W swojej działalności, Grupa VOX od wielu lat korzysta z technologii Google Workspace, co pozwala im być pionierem w wykorzystaniu najnowszych technologii chmury obliczeniowej. Dzięki temu, ich komunikacja i zarządzanie są bardziej efektywne i pozbawione ograniczeń czasowych i geograficznych.

NETGURU

NETGURU to jedna z najszybciej rozwijających się agencji softwarowych w Unii Europejskiej. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Firma opiera swoje działania na unikalnej wiedzy i doświadczeniu eksperckim, co pozwala jej na tworzenie wysokiej jakości rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

NETGURU posiada swoje biura na całym świecie, ale jest organizacją w 100% działającą zdalnie. Dzięki narzędziom Google Workspace, takim jak Gmail, Google Drive, Google Docs i Tabele, firma może efektywnie komunikować się bez ograniczeń czasowych i geograficznych, a także na dowolnym urządzeniu. Bezproblemowa komunikacja i dostępność danych w chmurze umożliwia NETGURU szybkie i skuteczne realizowanie projektów dla swoich klientów.

Wdrożenie narzędzi chmurowych Google umożliwiło NETGURU skupienie się na swoich kompetencjach i specjalizacji, co przełożyło się na jeszcze większe sukcesy i rozwój firmy.

ANIA KRUK

Firma jubilerska z Poznania łącząca aktualną modę, 200 letnią tradycję oraz technologię Google.  ANIAKRUK ma swoje salony w wielu krajach Europy oraz na Bliskim Wchodzie. Produkty firmy są znane i cenione.  Dzięki wdrożeniu narzędzi chmurowych Google takich jak G Suite zdalne zarządzanie firmą stało sie o wiele prostsze i bardziej efektywne. 

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. 

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu to państwowa szkoła wyższa, która w rankingu polskich uczelni państwowych, przeprowadzanym co roku przez „Rzeczpospolitą” i „Perspektywy”, w roku 2020 znalazła się na drugim miejscu w grupie uczelni przyrodniczych i rolniczych. 

Dobre miejsce w rankingach zobowiązuje do stałego podnoszenia jakości studiów oferowanych przez uczelnię. Do tego należy również dostarczenie studentom najlepszych dostępnych narzędzi informatycznych.

Z Google Workspace UWPr dołącza do najlepszych uniwersytetów na świecie i umożliwia pracę swoim studentom oraz kadrze naukowej praktycznie bez granic w każdym miejscu, o każdym czasie i na każdym urządzeniu. 

Ochotnicze Straże Pożarna

Największa w Polsce organizacja non-profit zrzeszająca ok. 700.000 strażaków/ochotników niosących każdego dnia pomoc w swoich lokalnych społecznościach.  Współpraca z OSP to zaplanowanie, wdrożenie, szkolenia oraz support w zakresie G Suite dla organizacji non-profit. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać strażaków z OSP. 

MARQUARD

Marquard Media Polska jest jednym z największych polskich wydawców prasowych. Należy do grupy Marquard Media International obecnej między innymi w Niemczech, Austrii i na Węgrzech. Wydawca działa nieprzerwanie na polskim rynku od 1992 r. 

Webinarium z Pracodawcy RP

Webinarium z dnia 29.06.2020 na temat wykorzystania chmurowych narzędzi Google G Suite w pracy zdalnej. Praca zdalna z powodu zaistniałej sytuacji z COVID-19 nabrała w krótkim czasie innego znaczenia i wiele firm przestawiło swoją formę pracy na pracę zdalną. Z jakich narzędzi korzystać informatycznych najlepiej korzystać dowiesz się z tego materiału. 

Google Workspace Parter of the Year 2022

W roku 2023 zostaliśmy uhonorowani przez Google jako Partner Roku w zakresie Google Workspace. To już nasze drugie wyróżnienie w trakcie naszej współpracy z Google, pierwsze otrzymaliśmy w roku 2016 jako Partner Roku w CEE (Europie Środkowej i Wschodniej).

To uznanie potwierdza nasze stałe zaangażowanie w cyfrową transformację organizacji różnych wielkości w Polsce i Europie. Jest to możliwe dzięki systematycznym szkoleniom członków zespołu Buena Cloud i naszym fantastycznym klientom, którzy nam ufają już od ponad 20 lat.

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, naszemu partnerowi Google i naszemu zespołowi za ich ciągłe zaangażowanie i owocną współpracę w dziedzinie najnowszych technologii.

Z roku na rok jesteśmy w stanie oferować coraz więcej wartości dodanej w projektach, które wspierają rozwój firm, które obsługujemy. Nasi klienci są w stanie lepiej i sprawniej oferować swoje usługi i produkty na rynku, korzystając z rozwiązania Google Workspace. 

Wkrótce Sztuczna Inteligencja, która jest zintegrowane z narzędziami Google Workspace jeszcze lepiej będzie wspierała procesy biznesowe, które realizowane są przy pomocy narzędzi chmurowych Google.