Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu to państwowa szkoła wyższa, która w rankingu polskich uczelni państwowych, przeprowadzanym co roku przez „Rzeczpospolitą” i „Perspektywy”, w roku 2020 znalazła się na drugim miejscu w grupie uczelni przyrodniczych i rolniczych.

Dobre miejsce w rankingach zobowiązuje do stałego podnoszenia jakości studiów oferowanych przez uczelnię. Do tego należy również dostarczenie studentom najlepszych dostępnych narzędzi informatycznych.

Z Google Workspace UWPr dołącza do najlepszych uniwersytetów na świecie i umożliwia pracę swoim studentom oraz kadrze naukowej praktycznie bez granic w każdym miejscu, o każdym czasie i na każdym urządzeniu.

ANIA KRUK

Firma jubilerska z Poznania łącząca aktualną modę, 200 letnią tradycję oraz technologię Google. ANIAKRUK ma swoje salony w wielu krajach Europy oraz na Bliskim Wchodzie. Produkty firmy są znane i cenione. Dzięki wdrożeniu narzędzi chmurowych Google takich jak G Suite zdalne zarządzanie firmą stało sie o wiele prostsze i bardziej efektywne.

NETGURU

Jedna z najszybciej rosnących agencji softwarowych w Unii Europejskiej.

Koncentruje się na tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych wykorzystując swoje unikalną wiedzę i swoi eksperckie doświadczenie.

Netguru posiada swoje biura na całym świecie ale sama określa siebie jako organizacja w 100% działająca zdalnie. Narzędzia G Suite takie jak Gmail, Google Drive, Google Docs, czy Tabele, które w całości dostępne są online przez przeglądarkę internetową przyczyniają się do bezawaryjnej i bardzo sprawnej komunikacji bez ograniczeń w czasie i miejscu i na dowolnym urządzeniu.

GRUPA VOX

to jeden z liderów wśród europejskich producentów stylowych i nowoczesnych mebli. Posiada swoje salony w wielu krajach na świecie. Prowadzi również sprzedaż online za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. Korzysta od wielu lat z technologii G Suite i jest pionierem w wykorzystaniu najnowszych technologii chmury obliczeniowej.

Ochotnicze Straże Pożarna

Największa w Polsce organizacja non-profit zrzeszająca ok. 700.000 strażaków/ochotników niosących każdego dnia pomoc w swoich lokalnych społecznościach. Współpraca z OSP to zaplanowanie, wdrożenie, szkolenia oraz support w zakresie G Suite dla organizacji non-profit. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać strażaków z OSP.

MARQUARD

Marquard Media Polska jest jednym z największych polskich wydawców prasowych. Należy do grupy Marquard Media International obecnej między innymi w Niemczech, Austrii i na Węgrzech. Wydawca działa nieprzerwanie na polskim rynku od 1992 r.

Webinarium z Pracodawcy RP

Webinarium z dnia 29.06.2020 na temat wykorzystania chmurowych narzędzi Google G Suite w pracy zdalnej. Praca zdalna z powodu zaistniałej sytuacji z COVID-19 nabrała w krótkim czasie innego znaczenia i wiele firm przestawiło swoją formę pracy na pracę zdalną. Z jakich narzędzi korzystać informatycznych najlepiej korzystać dowiesz się z tego materiału.