Google Workspace

Wybierz pakiet najlepiej pasujący do Twojej firmy i zmieniaj plan w zależności od potrzeb twojego biznesu

Business Starter

5,20€

Ta taryfa najlepiej pasuje dla małych przedsiębiorstw, które zaczynają przenosić swoje zasoby do chmury obliczeniowej. 30 GB przestrzeni na użytkownika/konto można wykorzystać na pocztę e-mail, kalendarze, czaty oraz pliki, którymi można zarządzać w zintegrowanych katalogach Google Drive. Współpracuj ze swoimi kolegami i udostępniaj bezpiecznie pliki lub całe katalogi do pracy w czasie rzeczywistym. Konferencje wideo do 100 jednoczesnych użytkowników.

W pakiecie zawarty jest standardowy support, panel administratora oraz konfiguracja zabezpieczeń systemu.

Business Standard

10,40€

W tej wersji masz wszystko to co w pakiecie Starter ale za to aż 2TB przestrzeń dyskowej na e-maile, pliki oraz czaty, do 150 użytkowników w konferencjach wideo z możliwością ich nagrywania i późniejszego odtwarzania. Szczególnie przydatne na szkolenia lub onboarding,

Pakiet Business Standard jest najbardziej popularny i nadaje się dobrze dla firm, które już znają zalety chmury obliczeniowej i intensywnie z niej korzystają.

Za dodatkową opłatą możesz rozszerzyć swój pakiet supportowy.

Business Plus

15,60€

Plan zawiera wszystko to co zawiera plan Starter i Standard. Jest za to więcej pamięci bo aż 5TB przestrzeni dyskowej na e-maile i pliki na każdego użytkownika, do 250 uczestników w konferencji wideo, bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zarządzanie punktami końcowymi. Dzięki usłudze Vault możesz zawsze odzyskać swoje utracone e-maile lub pliki.

Ten pakiet jest przez nas szczególnie zalecany dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Pakiety Business Starter, Standard i Plus są dostępne tylko dla firm do 300 użytkowników.

Google Workspace Enterprise - zapytaj naszego handlowca o szczegóły oferty

Pakiety dla firm każdej wielkości ale o strategicznym znaczeniu, które zobowiązane są do przestrzegania dodatkowych reguł lub które chcą mieć maksymalny wpływ na konfigurację i zwiększone bezpieczeństwo swoich danych dzięki dodatkowym narzędziom chroniącym je przed niezamierzoną lub złośliwą utratą danych. Pakiet posiada rozszerzone możliwości logowania zdarzeń w infrastrukturze w obrębie własnej domeny.

Google Workspace umożliwia pozyskiwanie danych elektronicznych, przechowywanie i szyfrowanie S/MIME, posiada nieograniczoną przestrzeń dyskową, Vault, DLP, regiony danych, czy zarządzanie punktami końcowymi w firmie, rozszerzony support, a za dopłatą support klasy premium.

W celu uzyskania szczegółów oferty proszę skontaktować się a naszym certyfikowanym doradcą, który przedstawi zakres funkcji i ich korzyści.

Wszystkie ceny są cenami netto i doliczany jest do nich ustawowy podatek VAT. Każdy użytkownik może posiadać wiele aliasów umożliwiających tworzenie wielu adresów e-mail dla jednego lub dla wielu użytkowników. Twoje adresy e-mail mają nazwę twojej własnej domeny. Np. imię.nazwisko@twojadomena.pl.

Każdy pakiet wyposażony jest w aplikacje biurowe do edycji tekstu, tworzenia tabel kalkulacyjnych, czy np. prezentacji ale i w dalsze bardzo przydatne w biznesie aplikacje.

Testuj za darmo przez 30 dni

Napisz do nas, a my skonfigurujemy dla Ciebie bezpłatnie i niezobowiązująco instancję G Suite do 30 dniowego testowania bez żadnych ograniczeń. Nie musisz nawet podawać w trakcie testów karty kredytowej. Nie musimy nic instalować na twoim komputerze lub twoich serwerach w trakcie testów.