Sztuczna Inteligencja dla Biznesu

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań biznesowych opartych na Sztucznej Inteligencji, które wykorzystują potencjał AI do automatyzacji procesów, dogłębnej analizy danych i personalizacji ofert. Nasze usługi pozwalają firmom na efektywniejsze dotarcie do klientów, optymalizację operacyjną i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, wspierając ich w osiąganiu sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.

Google Gemini AI

dla Google Workspace

To osobisty asystent, który usprawnia komunikację, odpowiada na e-maile, robi podsumowania, oraz prezentacje biznesowe.

dla Developerów

Jeszcze nigdy kodowanie nie było tak proste. Sztuczna inteligencja pomoże szybko i sprawnie sprawdzić lub napisać kod do Twoich aplikacji. 

dla Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo w IT odgrywa kluczową rolę. Umiejętności specjalistów nie są już wystarczające, żeby ochronić systemy IT przed hackerami.

Pakiet komunikacyjny dla Firm

Google Workspace to zaawansowane narzędzie biznesowe w chmurze, wspierane przez Sztuczną Inteligencję, umożliwiające efektywną komunikację i organizację pracy biurowej. Oferuje inteligentne aplikacje do współpracy i automatyzacji zadań, zapewniając bezpieczeństwo danych dzięki ochronie antywirusowej i przed atakami hakerskimi. Jest to idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących niezawodnej platformy do pracy w dowolnym miejscu i czasie.

Dlaczego warto:

Zaufany lider w rozwiązaniach chmurowych - Google to marka budząca zaufanie i branżowy lider w zakresie bezpiecznej i niezawodnej infrastruktury chmurowej.

Usługa stworzona z myślą o chmurze. Google Workspace zaprojektowano od podstaw jako usługę udostępnianą w chmurze. Wybrane pakiety oferują opcjonalnie Sztuczną Inteligencję Duet AI 

Kompletny pakiet usług. Pakiet obejmuje profesjonalną pocztę elektroniczną Gmail, Dysk Google, umożliwiający przechowywanie i udostępnianie plików, Dokumenty i Arkusze Google z funkcjami współpracy w czasie rzeczywistym oraz Meet z możliwością przeprowadzania rozmów wideo.

Spójność i wygoda. Użytkownicy Google Workspace logując się na jedno konto mają dostęp do pakietu, pracując w taki sam sposób niezależnie od wykorzystywanego urządzenia, systemu operacyjnego czy przeglądarki. Co ważne, wielu pracowników zapewne korzysta już z usług Google w domu. 


Praca w trybie offline. Gmail, Kalendarz i Dokumenty Google umożliwiają wyświetlanie, edytowanie i tworzenie treści bez połączenia z internetem. Zawartość jest synchronizowana po ponownym nawiązaniu połączenia. 

Vertex AI - Wsparcie dla biznesu w GCP 

Vertex AI to platforma uczenia maszynowego (ML) firmy Google Cloud, która umożliwia firmom tworzenie, szkolenie i wdrażanie modeli ML. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają proces wdrażania ML w biznesie. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w zakresie Sztucznej Inteligencji z Google Cloud Platform


Automatyzacja zadań: Vertex AI może być wykorzystany do automatyzacji zadań, takich jak obsługa klienta, księgowość i analiza danych. Na przykład, firma ubezpieczeniowa może wykorzystać Vertex AI do automatyzacji procesu składania wniosków o ubezpieczenie.

Podejmowanie decyzji opartych na danych: Vertex AI może być wykorzystany do analizy dużych zbiorów danych w celu identyfikacji trendów i zależności. Informacje te mogą zostać wykorzystane do podejmowania lepszych decyzji biznesowych.

Personalizacja ofert dla klientów: Vertex AI może być wykorzystany do personalizacji ofert dla klientów na podstawie ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Personalizacja może pomóc firmom zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów.

Wypróbuj Google Workspace i Google Cloud Platform bezpłatnie

Przez 30 dni masz dostęp do pełnego pakietu narzędzi. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania. 

Przeprowadzimy Cię przez cały proces testów

Co to oznacza?

Zaplanujemy wspólnie zakres testów, pomożemy wybrać odpowiednie osoby z organizacji oraz przeszkolimy IT z konsoli administracyjnej.

Po okresie testów zdecydujesz jak to rozwiązanie może zwiększyć efektywność pracy w Twojej Firmie. 

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Masz pytania?

Napisz - info@buenacloud.pl, Zadzwoń - 61 624 03 12

Odwiedź nas:

Buena Cloud Sp. z o.o., 

ul. Wichrowa 20C, 

60-449 Poznań