Wybierz pakiet najlepiej pasujący do Twojej firmy.

Zmieniaj plan w zależności od potrzeb twojego biznesu

Basic

5,20

Ta taryfa najlepiej pasuje dla małych przedsiębiorstw, które zaczynają przenosić swoje zasoby do chmury obliczeniowej. 30 GB przestrzeni na użytkownika/konto można wykorzystać na pocztę e-mail, kalendarze, czaty oraz pliki, którymi można zarządzać w zintegrowanych katalogach Google Drive. Współpracuj ze swoimi kolegami i udostępniaj bezpiecznie pliki lub całe katalogi do pracy w czasie rzeczywistym.

Business

10,40

W tej wersji masz nieograniczoną przestrzeń na e-maile, pliki oraz czaty, jeżeli posiadasz 5 lub więcej kont dla swoich użytkowników. Dzięki usłudze Vault, zawartej w pakiecie twoje wszystkie pliki i wiadomości są chronione przed ich utratą. Nawet jak którykolwiek e-mail lub plik został skasowany to administrator G Suite może to zawsze odzyskać za pomocą dostępnej mu konsoli. Nigdy nie stracisz danych w wersji Business i wyższej.

Enterprise

23,00 €

Plan dla największych firm, które do szyfrowania danych muszą używać własnych kluczy szyfrujących lub muszą ograniczyć dostęp do swoich zasobów chmurowych dla poszczególnych użytkowników z dokładnością do poszczególnych adresów IP. W tym planie możesz prowadzić konferencje wideo dla 250 użytkowników lub zrobić streaming takiej konferencji nawet dla 100.000 odbiorców w internecie.

Wszystkie ceny są cenami netto i doliczany jest do nich ustawowy podatek VAT. Każdy użytkownik może posiadać wiele aliasów umożliwiających tworzenie wielu adresów e-mail dla jednego lub dla wielu użytkowników. Twoje adresy e-mail mają nazwę twojej własnej domeny. Np. imię.nazwisko@twojadomena.pl.

Każdy pakiet wyposażony jest w aplikacje biurowe do edycji tekstu, tworzenia tabel kalkulacyjnych, czy np. prezentacji ale i w dalsze bardzo przydatne w biznesie aplikacje.

Testuj za darmo przez 30 dni

Napisz do nas, a my skonfigurujemy dla Ciebie bezpłatnie i niezobowiązująco instancję G Suite do 30 dniowego testowania bez żadnych ograniczeń. Nie musisz nawet podawać w trakcie testów karty kredytowej. Nie musimy nic instalować na twoim komputerze lub twoich serwerach w trakcie testów.